Nepropásněte výhodné nabídky a sledujte zajímavé akční banery na úvodní straně eshopu ... GTA 5 nebo Kingdom Come k PC jako DÁREK :-)

KE KAŽDÉMU HERNÍMU POČÍTAČI ZDARMA WINDOWS 10 PRO nebo WINDOWS 11 PRO. Nevíte si rady s výběrem PC? Sdělte nám cenovou relaci a rádi pomůžeme vybrat to nejlepší.

Mafia Definitive Edition - PC hra (nelze zakoupit samostatně)

1 hodnocení
 
Akce Novinka Tip Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC; Příběh, který se v roce 2002 zapsal do historie počítačových her, se vrací. Dostanete se znovu do 30. let 20. století vamerickém městě Lost Heaven, které je vsoučasné době sužováno velkou ekonomickou krizí.


 POZOR !!  Tento produkt lze zakoupit pouze společně s nákupem herního počítače

Dostupnost Vyprodáno - neaktuální cena (nelze objednat)
Běžná cena 1 090 Kč
Ušetříte 591 Kč (–54 %)
Cena 412,40 Kč bez DPH
499 Kč
Kód produktu MAFIA
Kategorie Příslušenství k PC
 

 

Ke každému hernímu PC v hodnotě nad 15.000,- Kč lze od nás zakoupit PC hru Mafia Definitive Edition, a to pouze za 499 Kč.

- lze zakoupit pouze společně s nákupem herního počítače v základní hodnotě nejméně 15.000,- Kč

- tato nabídka nelze kombinovat s ostatními PC hrami zdarma či jinými dárky

- akce platí do vyprodání zásob nebo do smazání této nabídky

- při nesplnění těchto podmínek bude objednávka tohoto produktu automaticky stornována

 


Elektronická licence určená pro platformu Steam | PC 

Příběh, který se v roce 2002 zapsal do historie počítačových her, se vrací. Dostanete se znovu do 30. let 20. století vamerickém městě Lost Heaven, které je vsoučasné době sužováno velkou ekonomickou krizí. Tato situace prospívá rozvoji mafie a ve městě se nacházejí dvě velké rodiny, které bojují o vliv ve městě. Jakožto taxikář Thomas Angelo se díky několika službám pro rodinu Salieri stáváte součástí italské mafie. Čeká na vás množství nebezpečných úkolů, u kterých si budete muset ušpinit ruce. Odměna za jejichvykonání je však vysoká a v době obrovské hospodářské krize nemáte na vybranou.

Rodinné záležitosti

Příběh pojednává o složité ekonomické situaci v USA po dobu 30. let 20. století.V tomto čase je město ovládáno organizovaným zločinem a v rozkvětu je obchod snelegálním alkoholem. Tato situace dovede hlavního hrdinu Thomase Angela až do italské mafiánské rodiny Salieri a na vásčeká objevování života amerického podsvětí.

Staronový příběh

Předělávka Mafia: Definitive Edition jevytvořena na motivy originálu z roku 2002. Kromě rozšířeného příběhu se můžete těšit také na nádhernou upravenou grafikuve 4K a vylepšenou hratelnost.

Těžké časy v Lost Heaven

Prozkoumejte americkou kulturu 30. let 20. století. Vydejte se vstříc autentickému zážitku, projeďte se dobovými vozidly, poznejte nové přátele a užijte si propracovaný herní příběh.