Nepropásněte výhodné nabídky a sledujte zajímavé akční banery na úvodní straně eshopu ... GTA 5 nebo Kingdom Come k PC jako DÁREK :-)

KE KAŽDÉMU HERNÍMU POČÍTAČI ZDARMA WINDOWS 10 PRO nebo WINDOWS 11 PRO. Nevíte si rady s výběrem PC? Sdělte nám cenovou relaci a rádi pomůžeme vybrat to nejlepší.

POZOR ! PC hra k hernímu počítači v hodnotě nad 13.990 Kč při zadání kódu do poznámky v objednávce - "RDR2" pro Red Dead Redemption 2 ... nebo "FC6" pro Far Cry 6. Akce platí od 24. 5. 2023 do 31. 5. 2023 a nelze kombinovat s jinými dárky či akcemi.

Red Dead Redemption 2 nebo Far Cry 6 k PC

Nově v nabídce :-)

PC hra Red Dead Redemption 2 nebo Far Cry 6

V případě, že do poznámky v objednávce u herního počítače v hodnotě nad 13.990 Kč (hodnota samotného PC bez úprav) uvedete heslo "RDR2" (Red Dead Redemption 2) nebo "FC6" (Far Cry 6), získáte jednu z požadovaných her jako dárek k zakoupenému PC.

Jedná se o plnohodnotné elektronické verze, v případě uvedení hesla do poznámky v objednávce získáte po doručení objednaného PC klíč ke hře s návodem na instalaci.

Dárek nelze kombinovat společně s dalšími dárky u jednotlivých produktů (lze získat pouze jeden dárek)

POZOR !! Akce neplatí u platby kartou u objednávky, slevu lze získat při platbě převodem, v hotovosti nebo dobírkou s platbou v hotovosti.